GET YOURSELF
REFRESHED

Pakiet „Eliksir Młodości” z komórkami macierzystymi PhytoCellTec ARGON

  • OceanUrody
  • Sie 12,2015
  • Możliwość komentowania Pakiet „Eliksir Młodości” z komórkami macierzystymi PhytoCellTec ARGON została wyłączona

Zabieg Bielenda Professional Eliksir Młodości przeznaczony jest do pielęgnacji skóry twarzy szyi i dekoltu. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów cery po 35 roku życia, dla skóry młodszej  może być wykorzystywany w postaci zabiegu rewitalizującego. Zalecane jest przeprowadzenie serii 6-8 zabiegów 2 razy w tygodniu a dla podtrzymania efektów jednego zabiegu raz w miesiącu. Zabieg Bielenda Professional Eliksir Młodości to seria czterech preparatów kosmetycznych w skład których wchodzą: serum do twarzy, odmładzający mus do twarzy, maska algowa do twarzy oraz krem odmładzający do twarzy.

Udowodnione działanie PhytoCellTecTM Argan:

  • Wzmacnia funkcje metaboliczne skóry
  • Nawilża i odżywia
  • Uelastycznia, napina i zwiększa gęstość skóry, minimalizuje wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych
  • Intensyfikuje procesy regeneracji skóry

Eksperci laboratorium Bielenda Professional stworzyli zabieg antiangingowy nowej generacji. Innowacyjna formuła kosmetyków z kompleksem PhytoCellTecTM Argan oparta jest na działaniu roślinnych komórek macierzystych. Za sprawą zdolności penetracji w głąb skóry właściwej pobudzają i wzmacniają obecne w niej komórki macierzyste. Zapewniają szybką i długotrwałą regeneracje oraz widoczny efekt odmłodzenia.

Zabieg Bielenda Professional Eliksir Młodości opiera się  na działaniu nowego w kosmetologii składnika PhytoCellTecTM Argan. Zawiera on wyciąg z roślinnych komórek macierzystych z kiełków argonowych. To pierwszy aktywny składnik kosmetyczny odżywiający komórki macierzyste skóry właściwej. Ekstrakt zamknięty jest w liposomach, które wzmacniają penetracje w głębsze warstwy skóry. Uwolniony tam materiał, bogaty w mikroskładniki wnika w czystej postaci do wnętrza komórek macierzystych. Witalizuje, chroni oraz poprawia ich żywotność, przez co wzmacnia potencjał regeneracyjny skóry i przywraca jej młodzieńcze funkcje. Aktywne działanie roślinnych komórek macierzystych zostało pogłębione dzięki odkryciu nowej drogi penetracji- dotarcie do komórek macierzystych odbywa się poprzez mieszki włosowe. Za sprawą zabiegu Eliksir Młodości, regeneracja skory odbywa się od jej podstaw

comments are closed