Nasze
Orzeźwienie

Peeling kawitacyjny ze światłoterapią LED
Opublikowano: Sie 9,2015

Peeling Kawitacyjny nie tylko leczy, ale także poprawia wygląd naszej cery. Jest to zabieg, który polega na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Fala ultradźwiękowa w obecności wody lub innego płynu (tonik) rozprowadzonej na powierzchni skóry tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań mechanicznych, efektu cieplnego oraz rosnącego ciśnienia znacznie się poszerzają i gwałtownie pękają. Rezultatem tego jest rozbicie martwych komórek oraz usunięcie zanieczyszczeń Jest to bezbolesna alternatywa dla manualnego oczyszczania skóry. W wyniku wibracji ultradźwiękowej wzrasta metabolizm komórek, poprawia się cyrkulacja krwi, skóra oczyszcza się z toksyn, z nadmiaru łoju, sebum z porów, zaskórników, wągrów i bakterii. Polecany na każdy rodzaj cery, jako alternatywa manualnego oczyszczania twarzy.

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, nie powoduje podrażnień. Doskonały w pielęgnacji cery zanieczyszczonej i naczynkowej na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i plecach.
Peeling kawitacyjny wspomaga zabiegi przeciwzmarszczkowe oraz leczenie problemów skórnych. Najlepsze efekty osiągniemy stosując go regularnie, średnio raz na miesiąc.

Efekty zabiegu:
– działa bakteriobójczo – zwalcza bakterie
– usuwa zanieczyszczenia skóry i pozostałości po kosmetykach
– usuwa martwy naskórek, zaskórniki
– usuwa substancje toksyczne
– rozjaśnia przebarwienia
– ujędrnia skóre
– regeneruje skóre
– zwęża rozszerzone pory
– pobudza i poprawia krążenie krwi i limfy
– leczy trądzik
– spłyca zmarszczki i blizny
– pobudza skórę i przygotowuje do dodatkowych zabiegów kosmetycznych
– pozostawia skórę odświeżona i nawilżona

czas zabiegu: 30 min – 1,5h