Nasze
Orzeźwienie

Żel Sekret Ślimaka na ręce cena 60 zł
Opublikowano: Sie 23,2015

Silnie regenerujący i odżywczy żel do rąk i paznokci z ekologicznym i naturalnym ekstraktem ze śluzu ślimaka pozyskiwanym całkowicie bez ich szkody.

Ekstrakt łączy w sobie moc naturalnych składników, które korzystnie działają na odbudowę i regenerację skóry. Bogactwo naturalnej Alantoiny, Kolagenu, Elastyny, Protein i Witamin (A, C i E), Alfa-Hydroksykwasów, naturalnych antybiotyków oraz Mukopolisacharydów zawartych w śluzie w czystej a nie syntetycznej  postaci, działa regenerująco, eksfoliująco, antyoksydacyjnie oraz stymulująco na syntezę kolagenu i elastyny. Dodatkowo formuła żelu została wzbogacona o Argininę i Ekstrakt z lukrecji, które poprawiają elastyczność i przywracając prawidłową strukturę skóry dłoni i paznokci. Żel intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza skórę oraz przyspiesza jej naturalne procesy odbudowy i regeneracji.

*Skuteczność potwierdzona badaniami przeprowadzonymi pod kontrolą lekarza dermatologa.

Sposób użycia:

Żel nakładać dowolną ilość razy na czystą i osuszoną skórę rąk. Po nałożeniu delikatnie wmasować, aż do całkowitego wchłonięcia. Nie spłukiwać.

Składniki aktywne:

Ekstrakt ze śluzu ślimaka Helix Aspersa Muller (Alantoina, Proteiny, Kolagen, Elastyna, Witaminy A, C i E, Alfa-Hydroksykwasy, Mukopolisacharydy, Naturalne Antybiotyki), Alantoina, Arginina, Ekstrakt z lukrecji

Pojemność: 100 ml

Regenerujący żel do rąk i paznokci z ekstraktem ze śluzu ślimaka 100 ml