Black Friday i Cyber Monday: Najlepsze oferty

To ten czas w roku, kiedy ludzie zaczynają robić zakupy na prezenty, więc dlaczego nie wykorzystać tej okazji, aby złapać steal sezonu? W tych dniach, Black Friday i Cyber Monday stają się bardzo popularne w USA, a także w innych częściach świata.

Powodem tego ogromnego szaleństwa są ogromne zniżki i oferty oferowane przez sklepy, zwłaszcza te duże. Możesz znaleźć szeroką gamę produktów, a także zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Oto najlepsze oferty na Black Friday i Cyber Monday.

Najlepsze oferty na Czarny Piątek

1. Best Buy

Jeśli szukasz inteligentnego głośnika, który pomoże Ci śledzić ważne rzeczy, to jest to Twój ostateczny wybór. Ten głośnik jest wykonany z materiałów premium i jest niezwykle łatwy w użyciu. Możesz łatwo połączyć go z Amazon Alexa.

Ma świetny zestaw funkcji, a także pochodzi z wielu ciekawych ofert. Pomoże Ci również śledzić ważne rzeczy.

2. Samsung

Samsung Galaxy S7 i S8 to najlepsze telefony dostępne obecnie na rynku. Ale jeśli chcesz kupić go po obniżonej cenie, to jest to twój ostateczny wybór. Jest on wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, takich jak czujnik linii papilarnych i świetny aparat.

Można również kupić etui, aby utrzymać go bezpieczne od zarysowań. Można również uzyskać ten telefon w różnych kolorach.

3. HP

Nigdy nie będziesz zawiedziony, jeśli kupisz laptopa od HP. Możesz dostać laptopa z wyświetlaczem 4K, 15,6-calowym wyświetlaczem dotykowym i świetnym aparatem. Możesz również uzyskać ten laptop w różnych kolorach.

4. Garmin

Jeśli chcesz pozostać sprawny i zdrowy, to jest to twój ostateczny wybór. Możesz dostać tracker fitness, który pomoże Ci śledzić czas i odległość, którą przeszedłeś.

Możesz również uzyskać go w różnych kolorach.

5. HP Touchpad

Jest to świetny tablet dla osób, które uwielbiają grać w gry lub oglądać filmy. Możesz również uzyskać rysik z nim. Jest wyposażony w 13,3-calowy wyświetlacz i jest bardzo łatwy w użyciu.

Można go również dostać w różnych kolorach.

Najlepsze oferty na Cyber Monday

1. Amazon

Amazon jest najlepszym miejscem do zakupów elektroniki. Posiada szeroką gamę produktów, a także oferuje najlepszą cenę.

Możesz również uzyskać dodatkową zniżkę w Cyber Monday, jeśli jesteś członkiem Amazon Prime.

2. Newegg

Newegg jest jednym z największych sprzedawców internetowych na świecie. Oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów, a także oferuje zniżki.

3. GameStop

GameStop jest jednym z najlepszych miejsc do zakupu konsol i gier wideo. Oferują również szeroką gamę akcesoriów, a także dają duże zniżki.

4. Target

Target jest jednym z największych i najstarszych sklepów detalicznych na świecie. Jest to dobra opcja na zakupy elektroniki.

5. Nordstrom Rack

Nordstrom Rack