Jak wyczyścić swoje kolczyki?

Kolczyki są jedną z najważniejszych rzeczy, które nosi dana osoba. Kolczyki są częścią naszej osobowości i odzwierciedlają nasz styl, smak i osobowość. Kolczyki są najlepszym sposobem na dodanie uroku swojemu wyglądowi. Istnieje wiele sposobów na noszenie kolczyków, takich jak noszenie ich we włosach, jako pierścionek do nosa, jako naszyjnik itp.

Jednak głównym problemem, przed którym stają ludzie, gdy zaczynają nosić kolczyki jest to, że jak wyczyścić kolczyk. Nie sugeruję Ci, abyś czyścił swój kolczyk codziennie, ponieważ będzie to bolało Twoje uszy, ale jeśli masz problem z czyszczeniem swojego kolczyka to musisz zastosować się do kilku prostych wskazówek.

Porada 1: Użyj bawełny

Jest to jeden z najlepszych sposobów na wyczyszczenie kolczyka. Weź więc bawełnę i namocz ją w roztworze ciepłej wody. Następnie umieść swój kolczyk w roztworze i pozostaw go na 10 do 15 minut. Przekonasz się, że to wyczyści brud i inne rzeczy.

Porada 2: Użyj mydła

Do czyszczenia kolczyka używaj mydła. Użyj mydła i ciepłej wody do czyszczenia kolczyka. Namocz go przez kilka sekund, a następnie spłucz ciepłą wodą.

Rada 3: Umyj kolczyk alkoholem

Umyj swój kolczyk alkoholem. Weź bawełnę i zanurz ją w alkoholu. Następnie umieść go w uchu. Pozostaw na 5 do 10 minut. Wyczyści to brud i kurz.