GET YOURSELF
REFRESHED

Pakiet „EYE LIFE PROGRAM” – na okolicę oczu

  • OceanUrody
  • sie 12,2015
  • Możliwość komentowania Pakiet „EYE LIFE PROGRAM” – na okolicę oczu została wyłączona

zabieg_5_zZabieg odmładzająco-rozświetlający na okolice oczu o działaniu anti-aging

Eye Lift Program to wysokiej jakości 6-etapowy zabieg, przeznaczony do intensywnego odmłodzenia skóry wokół oczu oraz zapobiegania skutkom jej biologicznego starzenia i fotostarzenia. Zawiera unikalną kompozycję substancji aktywnych o szeroko zróżnicowanym i jednocześnie synergicznym mechanizmie działania. W sposób specyficzny obniża intensywność i częstotliwość skurczów mięśni, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Pozwala pozbyć się tak zwanych „kurzych łapek.”
Wskazania do zabiegu

Każdy rodzaj skóry wokół oczu (szczególnie sucha i wrażliwa)cienie i obrzęki pod oczami, zmarszczki mimiczne, „kurze łapki” utrata jędrności, zmęczona skóra wokół oczu, po zabiegach medycyny estetycznej.
Działanie

Regeneracja epidermy, redukcja obrzęków i cieni pod oczami, ochrona i zwiększenie witalności komórek macierzystych skóry, działanie przeciwzmarszczkowe, spłycenie zmarszczek i bruzd mimicznych, „kurze łapki”, poprawa struktury i funkcji barierowych skóry, efekt nawilżenia i rozświetlenia, ukojenie i relaks okolicy oczu.

Zalecenia

Zabieg do stosowania na okolice oczu, proponowana seria to 6 zabiegów raz w tygodniu, dla potrzymania efektów raz w miesiącu, jednorazowo jako zabieg „bankietowy”.

Dla lepszego efektu, proponujemy połączenie zabiegu wraz z:

FALE RADIOWE RF BI-POLAR Z LASEREM BIOSTYMULUJĄCYM  (okolice oczu)

comments are closed