GET YOURSELF
REFRESHED

Peeling kawitacyjny ze światłoterapią LED

  • OceanUrody
  • sie 9,2015
  • Możliwość komentowania Peeling kawitacyjny ze światłoterapią LED została wyłączona

Peeling Kawitacyjny nie tylko leczy, ale także poprawia wygląd naszej cery. Jest to zabieg, który polega na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Fala ultradźwiękowa w obecności wody lub innego płynu (tonik) rozprowadzonej na powierzchni skóry tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań mechanicznych, efektu cieplnego oraz rosnącego ciśnienia znacznie się poszerzają i gwałtownie pękają. Rezultatem tego jest rozbicie martwych komórek oraz usunięcie zanieczyszczeń Jest to bezbolesna alternatywa dla manualnego oczyszczania skóry. W wyniku wibracji ultradźwiękowej wzrasta metabolizm komórek, poprawia się cyrkulacja krwi, skóra oczyszcza się z toksyn, z nadmiaru łoju, sebum z porów, zaskórników, wągrów i bakterii. Polecany na każdy rodzaj cery, jako alternatywa manualnego oczyszczania twarzy.

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, nie powoduje podrażnień. Doskonały w pielęgnacji cery zanieczyszczonej i naczynkowej na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i plecach.
Peeling kawitacyjny wspomaga zabiegi przeciwzmarszczkowe oraz leczenie problemów skórnych. Najlepsze efekty osiągniemy stosując go regularnie, średnio raz na miesiąc.

Efekty zabiegu:
– działa bakteriobójczo – zwalcza bakterie
– usuwa zanieczyszczenia skóry i pozostałości po kosmetykach
– usuwa martwy naskórek, zaskórniki
– usuwa substancje toksyczne
– rozjaśnia przebarwienia
– ujędrnia skóre
– regeneruje skóre
– zwęża rozszerzone pory
– pobudza i poprawia krążenie krwi i limfy
– leczy trądzik
– spłyca zmarszczki i blizny
– pobudza skórę i przygotowuje do dodatkowych zabiegów kosmetycznych
– pozostawia skórę odświeżona i nawilżona

czas zabiegu: 30 min – 1,5h

comments are closed