GET YOURSELF
REFRESHED

Sekret ślimaka – zabieg silnie regenerujący oraz odmładzający

  • OceanUrody
  • sie 12,2015
  • Możliwość komentowania Sekret ślimaka – zabieg silnie regenerujący oraz odmładzający została wyłączona

Zabieg, który swoje działanie czerpie z naturalnych właściwości jakie daje ekstrakt ze śluzu ślimaka. Doskonała propozycja dla osób, które chcą głęboko zregenerować i wygładzić swoją skórę.

Zabieg ten jest idealny dla każdego rodzaju skóry, pragnącej regeneracji. Mowa tu o młodej skórze dwudziestolatki jak i dojrzałej kobiety. Dzięki zawartości ekstraktu ze śluzu ślimaka, pomaga naturalnej regeneracji skóry właściwej. Dlatego skutecznie walczy z bliznami potrądzikowymi, oraz drobnymi ubytkami w naszej cerze. Silnie regenerujący oraz odmładzajacy
Składniki aktywne preparatów: Ekstrakt ze śluzu ślimaka (naturalny kwas glikolowy, naturalna allantoina, kolagen, elastyna, witamina A, C i E), Argan Ghassoul, Palmarosa oil, Piperyna

Skóra: zniszczona, szara i pozbawiona blasku, odwodniona, trądzikowa, wymagająca intensywnej regeneracji

Efekt: silna regeneracja, odbudowa, zmniejszenie zmian trądzikowych i niedoskonałości, skóra staje się gładka i bardzo miła w dotyku.

ZALECENIA:
Bezpośrednio po zabiegu zabrania się ekspozycji na słońce lub w solarium. Zabieg stosować na twarz, szyję i dekolt (można zastosować również na dłonie), najlepszy efekt osiąga się po serii 8-10 zabiegów wykonywanych 2–3 razy w tygodniu przez okres miesiąca. Serię zabiegów można powtórzyć po 2 miesiącach od zakończenia kuracji. Dla podtrzymania efektu pielęgnacyjnego można wykonać 1-2 zabiegi w miesiącu. W trakcie kuracji na skórze trądzikowej, po ok. 2 tyg. (w połączeniu z codziennym stosowaniem produktów ze śluzem ślimaka w domu), może dojść do uaktywnienia zmian trądzikowych. Jest to efekt pożądany kuracji i świadczy o jej skuteczności. Ustąpienie zmian ma miejsce w późniejszej fazie, w zależności od stanu zanieczyszczenia i problemów skórnych.

comments are closed